Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 02164105533

Hakkımızda

Günümüz iş dünyasında internet artık şirketler için bir keyfiyet değil bir zorunluluk haline gelmiştir. Rekabet ortamının giderek arttığı ve gelecek yıllarda daha da artacağı düşünüldüğünde şirketinizi bir adım öne taşımak ve bir farklılık yaratmak için yeniliklere açık olmak, yenilikleri takip etmek ve buna göre pozisyonunuzu belirlemek zorundasınız. Profesyonel bir web sitesine sahip olmak bu farklılığı yaratmak için önemli bir adımdır.

Hep söylenen klasik bir cümle var; İnternette kimse sizin kim olduğunuzu, ne olduğunuzu bilmez. Gerçekten de öyledir, çok büyük kurumsal bir firma olabileceğiniz gibi küçük ölçekli bir şirkete de sahip olabilirsiniz ancak sitenizi ziyaret edenler bunu bilemezler. Kötü dizayn edilmiş ve altyapısı düzgün olmayan bir web sitesine sahip olan büyük ölçekli bir kurumsal firma kendini olduğundan daha küçük ve amatör gösterebileceği gibi, profesyonel bir yazılım ve tasarım alt yapısına sahip küçük bir firma kendini olduğundan daha büyük ve profesyonel gösterebilir. Bu tamamen web sitenizin nasıl olduğuna bağlı. Buradan profesyonel bir web sitesine sahip olmanın şirketler için ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. 

İşte tam da bu noktada biz İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak tecrübeli, profesyonel kadrosu, güvenilir, modern, en son teknolojiyi kullanan yazılım ve donanım altyapısıyla, firmanız ister küçük ölçekli isterse de büyük kurumsal bir firma olsun hiç fark etmez, sizi sanal dünyada en iyi şekilde temsil eden profesyonel bir web sitesi hizmeti vermek için yola çıktık.