Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 02164105533

İntegral Medya Tanıtım Filmi

İntegral Medya Tanıtım Filmi

Günümüzde her sektörde bölgesel çapta bile yoğun rekabet yaşanmaktadır. Doğal olarak firmalar hangi sektör olursa olsun öne çıkmak adına çalışmalar yapmaktadır. Kendinden söz ettirmek isteyen firmalar reklam ve tanıtım filmleri ile tanınırlığını arttırmaktadır. Kafe, restoran, çay bahçesi gibi işletmeler profesyonel tanıtım filmine ihtiyaç duymaktadır. Firmamız kaliteli ekip kadrosu ile yıllardır birçok firmanın gelişimine katkı sağlamaktadır. Çektiğimiz tanıtım filmleri bölgenin dokusundan beslenmektedir.

Hizmet Odaklı Tanıtım Filmleri

İşletmelerin varlığına dair her konuda fikir tanıtım filminde yansıtılmaktadır. Ofis, büro cafe gibi mekanlarda ise her detaya dikkatlice kadrajda yer verilmektedir. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından firmalara özel hizmet verilmektedir. Yıllardır bu işi yapan personellerimiz her seferinde özgün ve özel tanıtım filmleri çekmektedir. Her türü ekipman ile iç ve dış mekanlarda kaliteli çekimler yapılmaktadır. Tanıtım filmlerine ses ve efekt gibi konularda da hizmet verilmektedir.

Süreç Nasıl İşliyor?

İntegral medya internet sitemiz veya telefon numarası üzerinden firmamız ile iletişime geçilmektedir. İletişim personellerimizin siz değerli müşterilerimizden gerekli bilgileri almaktadır. Çekimin yapılacağı mekan şartları göz önüne alınarak ekipmanlar belirlemektedir. Gerekli ekipmanlar ile ekip arkadaşlarımız ilgili adrese gelmektedir. Tanıtım filmi hakkında müşteriler ile fikir alışverişi yapılmaktadır.

Çekimlerin mümkün olduğunca kısa ve maddi açıdan uygun sürmesi adına hızlı çalışılmaktadır. Deneyimli kameraman ve ekip kadromuz tarafından tanıtım filminin ham görüntüleri merkeze getirilmektedir. Gerekli düzenlemelerin ardından film müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Hızlı iletisim
  • 02164105533
  • 05335903532
  • info@integralmedya.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim