Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 02164105533

İntegral Medya İnternet Reklamcılığı

İntegral Medya İnternet Reklamcılığı


Tüm dünyada dört milyardan fazla internet erişimine sahip olan aktif kullanıcı vardır. Bu da başlı başına internet reklamcılığı sektörüne büyük bir katkı sağlamaktadır. İnsanlar arama motorlarını kullanarak ya da sosyal medyada markaları takip ederek ve markaların e-posta, push bildirimlerine abone olarak  istedikleri ürünlere erişme imkanı vardır.

İnternette vereceğiniz reklamlar dünya çapında 4 milyardan fazla internet kullanıcısının erişimine sunabileceğiniz bir platform olduğu için TV, radyo ve billboard reklamları gibi belirsiz genel kitleye hitap edilen reklam türlerinden daha etkili sonuç almanız kaçınılmazdır. İnternet reklamlarının konuya ilgi duyan alakalı kişilere gösterilmesi geleneksel reklamlardan daha iyi sonuç vereceği için hedefinize daha kısa sürede ulaşma imkanı sunacaktır. 

Reklam platformlarının genişlemesi ile birlikte pek çok firma sitesine reklam alımı ve verimi gerçekleştirmektedir. Sosyal medya alanlarında reklam ve pr hizmetleri günden güne artmaktadır. Google adwords ile bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler firmamızı tercih etmektedir. Marka işbirlikleri takibi ve çalışmalarını yürütmek için firmamız en kaliteli çalışma ortamını sunmaktadır. Facebook günümüzde eskimeyen internet reklamcılığı alanlarından biridir. Bu alanda çalışma göstermek isteyen kişiler için en iyi çalışma sistemini hazırlamaktayız.

 Sosyal Medya Alanlarında Reklam Hizmetleri

Sosyal medya kullanan pek çok kişisel hesap ve firma bulunmaktadır. Instagram alanlarında reklam hizmeti almak isteyen kişiler için firmamız hizmet vermektedir. Aynı zamanda twitter ortamında da reklam gücü günden güne büyümektedir. İnternet reklamcılığı denilince akla gelen ilk isimlerden biri youtube olarak bilinmektedir. Youtube mecrası için internet reklam hizmetleri veren firmamız hedef kitleyi belirleyerek en iyi şekilde reklam gücü oluşturmaktadır. İçerik yönetimi ve sistem üzerinden kitlelere ulaşmak için firmamız en kaliteli hizmeti vermektedir.

Tik Tok İçerisinde Reklam Hizmetleri

Tik tok içerisinde reklam hizmetleri almak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçmektedir. Tamamen güncel reklam amaçları ve hedefleri belirlenerek reklam ağı hazırlanmaktadır. Markanın sunduğu ürünü hedef kitleye ulaştırması için tik tok reklam hizmetleri firmamız tarafından yürütülmektedir. Pek çok internet ve sosyal medya mecralarında reklam hizmetleri veren firmamız, etkileşimi yüksek olan reklam ve markalar ile çalışma yürütmektedir.

 

Hızlı iletisim
  • 02164105533
  • 05335903532
  • info@integralmedya.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim