Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 02164105533

İntegral Medya İç & Dış Çekim

İntegral Medya İç & Dış Çekim


Her gün yeni anılar ile insan belleğine işlenmektedir. Gün geçtikçe hafızlardan silinen anıları bu alanda yapılmış en büyük icat olan fotoğraflar tazelemektedir. İnsanlar günümüzde birçok nedenden ötürü fotoğraf çekimine ihtiyaç duymaktadır. Firmamız profesyonel ekip arkadaşları ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli ekip ve ekipman ile ilgili adrese en kısa sürede gelinerek fotoğraf çekimi hazırlıkları başlamaktadır.

Her Mekâna ve Işığa Uygun Hizmet

Fotoğraf çekiminde mekan ve ışık konusu önemsenmektedir. Fotoğrafçılar çekim yapacakları mekanı önceden bildikleri takdirde ekipmanlarını bu yönde hazırlamaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda iç dış çekim hizmetleri verilmektedir. İntegral medya olarak özel günlerde amaca uygun konsept fotoğrafları çekimi hizmetimiz bulunmaktadır.

Reflektör, ışık kaynakları, objektif çeşitleri her mekân için farklı seçilmektedir. Fotoğraf çekimi sürecinde iç mekân için ek ışık kaynakları ile kaliteli fotoğraflar oluşturulmaktadır. Firmamızın tecrübeli fotoğrafçıları hızlı ve titiz çalışmaktadır. İç mekânda yapılan fotoğraf çekimlerinde yüz temizleme ve diğer fotoshop hizmetleri de verilmektedir. Fotoğraflar çıktısı ile beraber müşterilere iletilmektedir.

Dış Çekimler

Güneş ışığı ve doğal ışıklar ile yapılan çekimlere dış çekim denilmektedir. Dış çekimlerde saat faktörü devreye girmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlenen saatte çekimler yapılmaktadır. Güneşin tepede olduğu öğle saatlerinde istenmeyen ışıklar kameraya gelmektedir. Bu tür durumlarda fotoğrafların kalitesinde bozulma yaşanmaması adına reflektör kullanımı ile gölgeler önlenmektedir. Ayrıca kameraya istenmeyen ışıkları engelleme amacıyla filtre takılmaktadır.

Dış çekim hizmetleri için deneyimli ekip arkadaşlarımız hızlı ve kaliteli işlem yapmaktadır. İntegral medya ile her amaca uygun fotoğrafçılık hizmeti değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Hızlı iletisim
  • 02164105533
  • 05335903532
  • info@integralmedya.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim